16.06.2026
11:30

Для молодих людей Рівненщини провели триденний тренінг «Молодіжний працівник»

25 активних молодих людей із різних громад Рівненщини взяли участь у триденному тренінгу «Молодіжний працівник»

👆Захід, що пройшов у Центрі життєстійкості м. Рівне, організувала команда Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА. Учасники й учасниці посилювали знання у сфері молодіжної політики та розглядали практичні кейси залучення молодих людей до життя громад.

Також розглянули теми безбарʼєрності, інклюзивності, громадянської активності. Працювали над розвитком вміння виявляти потреби різних груп молоді та створювати середовище рівних можливостей🔍

Центри життєстійкості – проєкт, що реалізує Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олени Зеленської, який у Рівненській ТГ втілює ГО Центр Інтеграції

Рівненська обласна державна адміністрація

Рівненська міська рада

Olena Khomych