Літо розпочалося, а з ним і нові пригоди та знайомства!
Школярі Ліцею №1 вирішили провести канікули з користю у літньому пришкільному таборі, куди сьогодні з цікавими завданнями завітала команда Центру життєстійкості. Для учнів та учениць 3–5 класів стартувала серія занять, які присвячені розвитку навичок взаємодії, емпатії та саморегуляції🙌
💬На першій зустрічі діти досліджували механізми комунікації: як ми передаємо інформацію не лише словами, а й через жести, міміку, інтонацію та поведінку.
Через вправи на активне слухання та взаємодію вони вчилися помічати сигнали інших людей і бути уважнішими до того, що відчуває співрозмовник чи співпрозмовниця.
📌Емпатія — це здатність розуміти емоції та переживання інших, допомагає будувати дружні стосунки, уникати конфліктів та знаходити спільну мову навіть у складних ситуаціях.
Щоб розвивати цю навичку, часники й учасниці виконували спільні завдання, під час яких потрібно було домовлятися, приймати рішення разом, підтримувати одне одного та враховувати думку усіх.
Так ми разом переконалися⤵️
🟢результат у команді залежить від внеску кожного й кожної, а довіра та взаємодопомога допомагають досягати спільної мети значно ефективніше👌
Центри життєстійкості – проєкт, що реалізує Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олени Зеленської, який у Рівненській ТГ втілює ГО Центр Інтеграції



Актуальне

08.06.202613:00
Центр життєстійкості з робочим візитом відвідали міський голова Харкова Ігор Терехов та виконуючий обовʼязки міського голови Рівного Віктор Шакирзян

08.06.202609:00
Команди ГО «Центр Інтеграції» та Центрів життєстійкості шести областей продовжують навчання щодо роботи міжнародного Реєстру збитків для України, механізмів подання заяв та актуальних категорій відшкодування

08.06.202610:00
ГО «Центр Інтеграції» з моніторинговим візитом відвідали представники Благодійного фонду «Team4UA»


