27.03.2026
12:06
Діти громади розвивали навички розпізнавати та виражати власні емоції.
На черговому занятті «Емоції і я» учасники виконували вправу «Сердечко».
Під час роботи кожен і кожна виготовляли паперове сердечко, на якому зображали або записували свої емоції, почуття чи переживання — те, що зараз «на серці». За бажанням ділилися значенням своїх робіт із групою.
Мета вправи — навчити розпізнавати та виражати власні емоції, а також розвивати відкритість і довіру в групі.
У результаті учасники й учасниці: практикували навички проговорення своїх почуттів вчилися краще розуміти себе та інших знижували рівень емоційної напруги.
Такі вправи допомагають формувати емоційну грамотність.









